Taraftar Gruplarından Melih Gökçek'e Çağrı


GÖKÇEK'E DAVET


                                Taraftar grupları, Gökçek'in takıma sahip çıkmasını istedi.                       


Ankaragücü taraftar grupları Altınpark’ta pankart açarak, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’ten sarı-lacivertli kulübe sahip çıkmasını istedi.
Ankaragücü taraftar grupları Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in Altınpark’ta katılacağı sünnet şöleni öncesi pankart açtı. Takımlarının içinde bulunduğu duruma çok üzüldüklerini ifade eden taraftar grupları Gökçek’ten Ankaragücü’ne sahip çıkmasını istedi. Yaman Arslan (Haymanalı Güçlüler), Murat Koç (Sol Kapalı), Uğur Kurmuş (Maraton Tribünü), Fatih Kişi (Genç Güçlüler) gruplar adına bir araya geldi. Toplantıya davet edilen Ankaragücü eski yöneticisi Abdullah Karata da etkinliğe katılarak, taraftarlara destek verdi. Karata, taraftar gruplarının hislerine tercüman olarak yaptığı açıklamada Melih Gökçek’in “İsmini ve armasının yaşamsı için her şeyi yapacağım” sözüne atıfta bulunarak Gökçek’e çağrıda bulunup Ankaragücü’ne sahip çıkmasını istedi.
“BİZİM DE SUÇUMUZ VAR”

Gelinen notada Ankaragücü’nün bazı kişilerin kişisel hislerinin kurbanı olduğunu altını çizen Abdullah Karaata, “Melih Gökçek’in Ankaragücü adına yaptıklarının karşılığı bu olmamalıydı. Dünyanın en modern tesisleri kulübün emrine verildi. Şampiyonluğa oynanacak kadro kurma yolunda adımlar atıldı. Ama tüm bu güzellikleri birilerin hırsı bitirdi. Şimdi gelinen durum ortada. Ankaragücü’nün, Melih Gökçek’in elini atmadan içinde bulunduğu durumdan çıkması zor. Gelinen durumda biz taraftar gruplarının da suçu var” dedi. Taraftar grup liderleri de Karaata’nın görüşlerini destekleyerek, “Ankara’ya sahip çıktığın gibi, Ankaragücü’ne de sahip çık Başkanım” ve “Her gülün kuruyup zamanı geldiğinde açtığı gibi Ankaragücü’de seninle yeniden doğacak Başkanım” yazılı 

pankartları açtı. 

 
HABER: ALİ ÖCAL - SABAH ANKARA

2 yorum:

  1. yalaka ibnelerrrrrr

    YanıtlaSil
  2. Devam edin milletin Daşşanı Yalamaya

    YanıtlaSil

 

En güncel Ankaragücü haberleri Copyright © 2011 | En güncel Ankaragücü haberleri artık burada! . | Blogger Templates